Taška na psy M srdce

TPMS

Nový produkt

Super designová taška na přenos středně velkého pejska.

Více informací

5 ks

403,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Taška na psa střední rasy nebo štěně. Krásná taška je i praktická. Ušita v naší dílně z vodoodolné kočárkoviny a WR cortexinu, uvnitř vypolstrovaná heboučkým flanel fleecem. Pevné dno je opatřeno suchým zipem, snadno se tedy vyndá a vyčistí. Dno je obaleno molitanem a fleecem.

Bonusem jsou dvě kapy, z toho jedna na vnější staně tašky je opatřena zipem. celá taška je uzaviratelná zipem. Praktický otvor na psí hlavičku. Ucha jsou dostatečně dlouhá, lze dát přes rameno i když budete v teplém zimním oblečení.

Nabízíme dva typy provedení - na pravou nebo levou stranu.

Materiál:

kočárkovina = Impregnovaná textilie,  batohovina, potahová látka, 100% polyester. Pevná textilie, ideální pro výrobu tašek, batohů, potahů na kočárky a autosedačky, pelíšky pro zvířata a mnohé jiné.

kortexin=Nános PVC tvoří vrstva čistého nerecyklovaného PVC. Tento nános kvalitního PVC na textilním materiálu tvoří velmi pevný, a vodě nepropustný materiál, který naši zákazníci používají pro šití tašek, batohů, pouzder, ale i nejrůznějších přístřešků. Nános vykazuje vysokou přilnavostí k lícové textilii

flanel fleece

lehká dřevěná destička potažená molitanem výšky 2cm a flanel fleecem

Rozměry:

šířka dna 20cm, délka vrchní části 59cm, délka spodní pevné části 40cm, výška 32cm, délka uší 82cm

Design: podklad tmavě modrý, ucha a kapsa vzorovaná - srdíčko